A falra akasztható 29x29 cm-es, vastag fakeretekben (dobozban) 12-12 db két oldalán színezett farúd van elhelyezve. A farudak a keretből kivehetőek. A játék lényege, hogy a keretből kiszedett farudakat egy dobókocka által generált véletlen segítségével lehet visszahelyezni a keretbe.
A játékos a játék elején eldönti, hogy a farudak mely oldalával szeretne játszani, valamint a rudak egymásutánját, majd a dobókocka segítségével meghatározza a farudak helyzetét a keretben. A keretben 6 hely van, mindegyik helyre két rúd illeszthető. Az első kiválasztott farúd helyzetét a dobókocka eldönti az 1-6 helyen, viszont az adott helyen azt is meg kell határozni a dobókocka segítségével, hogy az első, vagy a második lesz. Ez azt jelenti, hogy újabb dobás következik a kockával. Ha páratlan szám jön ki, akkor az adott helyen az első lesz, ha párost dob a kocka, akkor az adott helyen a második lesz a farúd.
A második rúdnál ugyanígy jár el a játékos, viszont ha a dobókocka egy már foglalt helyet adna ki új dobásra van szükség. Minél több hely foglalt a keretben, annál nagyobb a valószínűsége, hogy több újradobásra lesz szükség. Az utolsó farúd értelemszerűen a fennmaradt egyetlen helyet fogja elfoglalni.
Az így létrejövő egyszerű véletlen-színsorrend a figyelmes és érzékeny játékos hangulatát, kedvét befolyásolni tudja, a színkonstellációk esetlegesen emlékképeket idézhetnek fel.
Az elmélyült alkotás-játék pedig egyfajta flow-val ajándékozza meg a játékost.
Nézd meg a többi alkotást is
Küldjön nekünk egy üzenetet az űrlapon keresztül, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot.